Center. Střed. Boží podstata. Zdroj.

Vždy se mi před očima zobrazí Kristus se srdcem uprostřed hrudi, který poukazuje přímo na tento zázračný střed naší bytosti.


To místo, ve kterém se protínají světy a energetická těla našeho bytí. Místo, kde se stáváme tvůrcem našich dní i naší reality. To místo, kde jsme si všichni rovni. Kde jsme schopni vytvořit, cokoli si přejeme a čemu upřímně věříme.

Není důležité, kde se právě teď nacházíte (tedy, ne že by to nebylo důležité:), ale myslím tím, že ať už jste kdekoliv, platí no limit. Každý, s omezením, minulostí, handicapem, prostě každý bez výjimky může vytvořit co si přeje.
Boží podstata v nás umožňuje, aby se každému v jeho životě objevilo, nač si jen vzpomene. Nikdo tuto schopnost nemá více vyvinutou, než někdo jiný.
Všichni můžeme!

Je to náš niterný chrám. Je to naše propojení s Bohem, vesmírem, universem, energií... říkejte tomu, jak chcete.
Jestliže zaměříte do tohoto centra svoji pozornost, uslyšíte bez slyšení všechny odpovědi, které jste si kdy přáli.
Máte/máme v sobě tento prostor, kde zcela přesně můžeme vnímat odpovědi, jež jsou pro nás ty nejpřesnější.

Jediné, co nám občas hází klacky pod nohy, je naše vlastní mysl. Tedy, to o čem jsme přesvědčeni, to o čem jisto jistě víme, na co máme jasný názor.


To jsou naše vlastní limity.

Pokud najdeme způsob, jak se na chvilku, na pár minut, ztišit - otevře se tato brána srdce - a my můžeme čerpat inspiraci, můžeme vidět naši cestu, můžeme cítit, co je opravdu důležité a také, který způsob je pro nás ten nejvhodnější.

Jediný, kdo nás dokáže rozviklat, není partner ani maminka:), ale naše vlastní mysl, která může přijít s argumenty a pochybnostmi. Dokonce i se statistikou (tos už zažil, víš, jak to končí!).

A upřímně řečeno, vždycky to končí stejně:) - a tak se tedy nemusíme ničeho obávat - vykročme, krok za krokem, k čemukoliv, co si přejeme.

Mysl prostě nechce přiznat, že nemá na všechno odpověď. Nechce se spokojit s druhým místem. Bude vás často, neúnavně a dennodenně zrazovat, dokud se nestane dobrým rádcem (pánem je jednoduše mizerným:).

Cesta ke štěstí začíná na začátku.

Co říká vaše nitro? Kam vás to táhne?
Co si přejete? Co potřebujete? O čem sníte?

Možná ten niterný pochybovač přeci jen smetl všechna výše uvedená slova ze stolu. Ovšem pak hrajme fairplay:

Najděte si skutečně klidné místo. 15 minut volného času. Lehněte si pohodlně a zavřete oči.
Třikrát se pomalu, zhluboka nadechněte.
Přeneste pozornost do svého Středu. Do SRDCE vaší bytosti. A položte jakoukoliv otázku, na kterou byste rádi znali odpověď. Jakoukoliv.
A můžete sledovat, jak fascinující je ŽIVOT:)

Ze srdce děkuji neb zázraky se dějí,
Silvia

Archivy

Kontakty

Silvia       +420 775 362 796
Martin     +420 777 153 648
E-mail:     skalacenterinfo@gmail.com

FIO účet: 2901754458/2010

Jsme na sítích:

Copyright 2024 © All Rights Reserved