Jantra - obraz našich tužeb

Jednoduše řečeno se jedná o vizuální obraz našich přání – dovolíme našemu nitru, aby ukázalo naše přání a věci, které jsme ochotni vpustit do našeho života.

Většinou se jantra dělá pro nějaké konkrétní období (na začátku nového roku apod.) z toho důvodu,
že naše mysl potřebuje vědět v jakém rámci (kdy) se daná přání manifestují a uskuteční.

Nejjednodušší je zobrazit naše přání obrazy, protože i když si přání můžete napsat, všichni v tomto světě jsme silně vizuální a náš mozek si obraz pamatuje lépe, než slova. Tudíž naše mysl bude produkovat aktivněji a déle vibrace, které náš k tomuto přání přiblíží.

Vezměte si čistý papír – napište si třeba rok 2022 – a vložte na něj cokoli, co byste si přáli v tomto roce prožít.

Důležité je cítit, že to, co na papír zaznamenáváte (nový partner, zaměstnání, domov, hojnost, přátelé, zdraví…) vnitřně nebrzdíte.
To je v podstatě klíčem – ve skutečnosti jsme to my, kteří určujeme, co nám do života může přijít
a co nikoli, a také kdy. Takže pokud ze svého podvědomí vytáhnete ta přání, na která jste již připraveni, která unesete, přání, která vám nepřipadají příliš troufalá, nepředstavitelná anebo jednoduše nic ve vás nebrání si „dovolit“ toto prožívat – mohou se stát a realizovat téměř okamžitě.  

Dovolte si tedy napsat, namalovat, jakkoli zobrazit přání, které si dovedete PŘEDSTAVIT.
Jestliže byste zaznamenali přání např. být zdraví, ale samotným vám to připadá jako nemožné,
nestane se to.
Ale můžete skoro vždy najít cestu, jak se tomu přiblížit, jestliže absolutní pohoda je ještě příliš nereálná. Např. se můžete ohledně zdraví zaměřit na jednu konkrétní neduhu, o které si myslíte, že by přeci jen odstranit šla. Vyberte si něco lehkého. Vaše mysl pochopí, že se to podařilo a další rok si můžete přát něco významnějšího – již snadněji.

Počet věci, které dovolíte daný rok, není nijak omezený. Ale je pravdou, že každý člověk unese jen jistý počet „dobrých“ věcí, aniž by se sesypal anebo to mělo dopad na jeho okolí a psychické zdraví.
Volte tedy s jistou rovnováhou ve vás – tak, aby vás vaše přání podporovala a byla v ideálu dlouhodobě udržitelná.

Podobně, jako při afirmacích, je dobré volit pozitivně – tedy více než odstraňovat věci, které si nepřejete, vědět, jak přitáhnout věci, které byste si přáli.
Cokoli nahradíte něčím, pro vás příjemných a podporujícím, automaticky „vystrčí“ něco jiného, méně kompatibilního z vašeho života neb náš čas i prostor jsou vymezeny. Proto není důležité se zabývat odstraňováním nežádoucího. Stálo by to jen mnoho energie a času.

Hotová JANTRA by ve vás měla vzbuzovat chuť k životu a při pohledu na ní byste v ideálu měli mít úsměv na rtech.

Děkuji,
Silvia

Archivy

Kontakty

Silvia       +420 775 362 796
Martin     +420 777 153 648
E-mail:     skalacenterinfo@gmail.com

FIO účet: 2901754458/2010

Jsme na sítích:

Copyright 2024 © All Rights Reserved