Setkání mužů V KRUHU

To zní v dnešní době genderově vyvážené společnosti dost nekorektně, napadlo mě jako první. Aha, takže kdybych nabídnul, že to pro mnohé z nás bude představovat prostor, který si jinak nedokážeme obhájit. Zlepší to komunikaci mezi námi a našimi ženami. Vrátíme se klidnější, rozhodnější a silnější. S chutí konat, tvořit a věnovat se rodině a partnerce. Tak by ještě pořád vyvstávali pochybnosti, jestli to k něčemu je?

Pracuju s mojí ženou dohromady už nějaký pátek. Přesto jsou témata a postoje, které jsou jí cizí a jednoduše jim nerozumí (asi stejně jako já se snažím představit, jaké je to kojit naše dítě:)
Nerad hledám rozdíly, ovšem život mi ukázal, že jednoduše máme stejná práva, ale jsme jiní (minimálně fyzicky). A aby to nebylo chápáno špatně, jsem za to opravdu rád.

Ve společnosti mužů odpadá rivalita a konkurence na ulovení nejlepší a nejvíc sexy samičky. To je prostě fakt. Navíc máme přirozenou tendenci se podporovat a máme pro sebe pochopení. To je jeden z hlavních důvodů, proč jsem se pro tuto možnost setkání rozhodl.

Ten druhý pak bude zřejmě jistá zralost. Už jsem otcem a nakonec nejsem zaměstnanec. Pro mě jednoduše veliké kroky, které jsou výzvou a zároveň mi změnili život, ve kterém se cítím silnější a svobodnější. A můžu zprostředkovat skutečnost, že je to fuška, ale hlavně že to jde.

Už teď se těším. Navíc jsme na vás dva - na Haťi je přeci Honza!

Díky,
Martin

Více informací najdete zde:

Archivy

Kontakty

Silvia       +420 775 362 796
Martin     +420 777 153 648
E-mail:     skalacenterinfo@gmail.com

FIO účet: 2901754458/2010

Jsme na sítích:

Copyright 2024 © All Rights Reserved